ماشین حساب، انجمن اینترنتی فارسیکام

انجمن محصولات فارسیکام | تلفن گویا IVR | مدیریت ارتباط با مشتری CRM
تاریخ : شنبه نوامبر 17, 2018 8:32 am

همه زمان ها بر اساس UTC + 3:30 ساعت تنظیم شده اند

ارسال موضوع جدید پاسخ به موضوع  [ 18 پست ]  به صفحه برو 1, 2  بعدی
نویسنده پیغام
 عنوان پست: قالب آماده ایمیل
پستارسال شده: پنج شنبه دسامبر 15, 2011 11:19 am 
آفلاین

می شه یکی به من بگه چه طوری می تونم جدولی رو به صورت قالب آماده روی ایمیلهام تعریف کنم؟ وقتی از روی برنامه word جدول رو کپی پیست می کنم قالب رو درست می کنه. اما موقع ارسال ایمیل وقتی قالب رو انتخاب می کنم خیلی طول می ده آخرشم بارگذاری نمی شه. چه کار باید بکنم؟

بالا
 پروفایل  
پستارسال شده: شنبه دسامبر 17, 2011 3:59 pm 
آفلاین

دوست گرامی، برای استفاده از قالبهای آماده ایمیل، شما می توانید اطلاعات را به صورت html تعریف کنید و قالب html را بر روی هاست خود آپلود کرده و استفاده نمایید. شایان ذکر است به دلیل این که برنامه microsoft word از کدهای مخفی زیادی برخوردار است، هنگام copy and paste کردن مطالب، حجم زیادی از فضای ایمیل شما را اشغال می کند و به همین دلیل بارگذاری آن به طول می انجامد و در نهایت بارگذاری نمی شود. توصیه می کنم متن خود را ابتدا یک بار در برنامه ای ساده تر همچون notepad یا wordpad کپی کنید تا کدهای مخفی آن حذف شود و سپس آنرا به قالب آماده ایمیل خود منتقل نمایید.
موفق باشید

بالا
 پروفایل  
 عنوان پست: مدیریت ایمیلها
پستارسال شده: یکشنبه دسامبر 18, 2011 12:23 pm 
آفلاین

با سلام
من دو تا ایمیل برای سی آر ام خود تعریف کردم که دومیش اصلی تره. اما همیشه با اولی ایمیلها رو می زنه و من گاهی یادم می ره که باید اسم ایمیل رو عوض کنم. خیلی توی برنامه گشتم اما جایی که بتونم ایمیل اصلی (default) رو تعریف کنم ندیدم. آیا باید ایمیل اولی رو پاک کنم و از اول تعریف کنم تا ایمیل دومی بیاد بالا؟ حالا اومدیم و من 5 تا ایمیل داشتم. هر بار که ایمیل جدید تعریف کنم باید قبلی ها رو پاک کنم تا اونی رو که می خوام در اولویت قرار بدم؟!!

بالا
 پروفایل  
 عنوان پست: Re: مدیریت ایمیلها
پستارسال شده: سه شنبه دسامبر 27, 2011 4:57 pm 
آفلاین

فکر نکنم برای تنظیم اولویت ایمیلها در این نرم افزار امکاناتی مهیا شده باشه. باید هر بار موقع ارسال ایمیل چک کنید که از کدام ایمیل مطلب ارسال می شود.

بالا
 پروفایل  
 عنوان پست: ایمیل
پستارسال شده: شنبه دسامبر 31, 2011 1:22 pm 
آفلاین

سلام به همه
برای من سئوالی پیش اومده من میتونم ایمیل هام رو در crm چک کنم چون ایمیل زیاد دارم بدون اینکه از نرم افزار crm خارج بشم وبه in box برم راستی یه سئوال دیگه میتونم ایمیل های خودمو تفکیک کنم یعنی انهایی که به کارم مربوط میشه رو داشته باشم :geek:

بالا
 پروفایل  
 عنوان پست: ایمیل در crm
پستارسال شده: یکشنبه ژانویه 01, 2012 5:05 pm 
آفلاین

با سلام
ایا در crmامکان تفکیک ایمیل های رسیده وجود دارد و آیا میتوان از کارتابل crm پاسخ ایمیل را داد تا دیگر وارد in boxایمیل نشویم :?: :idea: :ugeek:

بالا
 پروفایل  
 عنوان پست: Re: ایمیل در crm
پستارسال شده: دوشنبه ژانویه 02, 2012 9:17 am 
آفلاین

با سلام .
از ویژگی های مهم نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری CRM فارسیکام ، امکان دریافت ایمیل از آدرس ایمیل های دیگر کاربر می باشد که با انجام تنظیمات امکان پذیر می گردد .
همچنین شما می توانید با استفاده از نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری CRM فارسیکام موضوع ایمیل های دریافتی را فیلتر کرده و حتی با استفاده از نرم افزار اقدام به پاسخ دهی ایمیل ها نمایید .
دیگر امکانات و ویژگی های کاربردی و مهم نرم افزار CRM فارسیکام را در سایت زیر مطالعه فرمایید .
http://raveshcrm.com/

بالا
 پروفایل  
 عنوان پست: Re: ایمیل
پستارسال شده: دوشنبه ژانویه 02, 2012 9:28 am 
آفلاین

سلام .
بله در نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری CRM فارسیکام، شما امکان تعریف ایمیل های شخصی به تعداد نا محدود و همچنین با تعریف موضوع دلخواه برای دریافت ایمیل ها در نرم افزار ، را خواهید داشت .
بنا بر این به راحتی و بدون نیاز به باز کردن سایت دیگری می توانید ایمیل های خود را از طریق نرم افزار دریافت کنید و حتی جواب دهی نمایید .
http://raveshcrm.com/

بالا
 پروفایل  
 عنوان پست: ایمیل در crm
پستارسال شده: سه شنبه ژانویه 03, 2012 5:52 pm 
آفلاین

سلام
یه سئوال دارم کسی هست جواب منو بده :shock:
من تعداد ارسال ایمیل هام خیلی زیاده ایا راهی رو کسی پیشنهاد میکنه که من بتونم در روز کلی ایمیل بفرستم تا به مشکل نخورم میدونید که سال نو نزدیکه ومن باید گروهی برای مشترانم ایمیل ارسال کنم چه راهی را crm به من پیشنهاد میکنه :roll: :shock: :roll:
من crm رو امسال تهیه کردم واولین باره که میخوام این همه ایمیل ارسال کنم :shock: :shock: :shock:

بالا
 پروفایل  
 عنوان پست: Re: ایمیل در crm
پستارسال شده: پنج شنبه ژانویه 05, 2012 9:17 am 
آفلاین

سلام .
در نرم افزار CRM فارسیکامامکان تعریف چندین فرستنده ی ایمیل وجود دارد ، به این معنی که شما می تونید ارسال ایمیل ها رو از چندین فرستند انجام بدین .
همچنین امکان تعریف چندین سرور در نرم افزار CRM فارسیکام وجود دارد که امکان ارسال ایمیل ها رو به تعداد زیاد را فراهم می کنه ، البته بدون اینکه ایمیل های شما در Spam گیرنده قرار بگیره . یعنی اگر شما mailServer نداشته باشید ، با ارسال تعداد زیاد ایمیل ، ایمیل هاتون Spam نمی شه .
حتما می دونید که می تونید برای ارسال ایمیل از امکانات مختلف مثل انتخاب گروه های مختلف تون و یا روش ها و امکانات مختلف برای انتخاب لیست و گروه جهت ارسال توسط نرم افزار CRM فارسیکام استفاده کنید .

بالا
 پروفایل  
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
ارسال موضوع جدید پاسخ به موضوع  [ 18 پست ]  به صفحه برو 1, 2  بعدی

همه زمان ها بر اساس UTC + 3:30 ساعت تنظیم شده اند

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 1 مهمان

در این انجمن نمیتوانید موضوعات جدیدی ارسال کنید
در این انجمن نمیتوانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمیتوانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمیتوانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمیتوانید پیوست ارسال کنید