ماشین حساب، انجمن اینترنتی فارسیکام
http://mashinhesab.com/

مشاهده پیغام و فکس از طریق ایمیل
http://mashinhesab.com/viewtopic.php?f=2&t=49337
صفحه 1 از 1

نویسنده:  Batista [ شنبه ژوئن 02, 2012 9:16 am ]
عنوان پست:  مشاهده پیغام و فکس از طریق ایمیل

آیا در برنامه تلفن گویای فارسیکام میشه که پیغامها و یا فکسها رو از طریق ایمیلم مشاهده کنم؟
ممنون میشم اگه کمکم کنین.

نویسنده:  mr_master [ شنبه ژوئن 02, 2012 9:34 am ]
عنوان پست:  Re: مشاهده پیغام و فکس از طریق ایمیل

با درود فراوان

سیستم ارسال و دریافت فکس فارسیکام

نرم افزار تلفن گویای فارسیکام، قادراست فایلهای Fax با فرمت TIFF G3 و TIFF G6 را ارسال نماید. مدیر سیستم با مشخص نمودن فایلهای مورد نظر در سیستم اطلاع رسان خود، می تواند فایلهای مربوطه را برای ارسال به کاربرانی که تقاضای دریافت فایل فوق را می نماید، آماده کند. به این ترتیب، بدون آنکه مدیر سیستم یا اعضای سازمان درگیر خواسته های مشتریان شوند، سیستم به نیازهای آنها به صورت خودکار پاسخگویی می کند.


سیستم ارسال فکس

ارسال فکس از روی سامانه پاسخگوی هوشمند - با مشخص کردن گزینه فکس بر روی ساختار درختی گویا، کاربرانی که با سیستم تماس می گیرند، می توانند با انتخاب گزینه مورد نظر بدون دخالت دست اعضای سازمان به اطلاعات مورد نظر خود دست پیدا کنند.
ارسال فکس از طریق نرم افزار - شما با این نوع امکان می توانید فایل مربوط برای ارسال فکس را انتخاب نمایید و تنها با وارد کردن شماره تلفن مقصد در نرم افزار و بدون نیاز به دستگاه فکس، فکس خود را ارسال نمایید. فایل فوق، می تواند از نوع فایل متنی یا تصویر نیز باشد.

سیستم دریافت فکس

مشاهده فکس از طریق رایانه - هر شخص یا واحدی که از طریق شبکه کامپیوتری به سیستم اصلی یا سرور گویا متصل باشد، می تواند از طریق نرم افزار تحت شبکه تلفن گویای فارسیکام وارد فکسهای دریافتی خود شده و به بررسی آنها و یا پاسخگویی و ارجاع آنها بپردازد.
مشاهده فکس از طریق ایمیل - اگر سیستم "فکس به ایمیل" تلفن گویای شما فعال باشد، پس از هر مرتبه دریافت فکس در گویا، به صورت خودکار فایل آن به ایمیل شما ارسال می شود، به این ترتیب شما می توانید در زمانهایی که در دفتر کار خود نیستید، فکسهای دریافتی خود را مشاهده کرده و در صورت لزوم، با فرستنده آن تماس بگیرید.

سایر امکانات

ارجاع فکس دریافتی - با استفاده از سیستم تلفن گویای شرکت فارسیکام به راحتی می توانید فکسهای دریافتی را به بخش مربوطه ارجاع دهید، این کار که هم از طریق ایمیل و هم از طریق شبکه امکان پذیر است، بی واسطه دستگاه فکس چه در بخش ارجاع دهنده و چه در بخش گیرنده انجام می شود.
ارسال فکس گروهی - شما با استفاده از سیستم تلفن گویای فارسیکام، می توانید یک فکس را به سادگی برای چندین نفر آنهم تنها در یک مرحله ارسال انجام دهید. سیستم شماره تلفن ها را از شما دریافت می کند، سپس فکس فوق را به ترتیب اولویتی که شما برایش مشخص کرده اید، ارسال خواهد شد.
قابلیت گزارش گیری از روند فکس - در محیط نرم افزار قابلیت گزارشگیری از روند فکس های ارسالی و دریافتی و همچنین نتیجه عملیات ارسال و دریافت فکس وجود دارد. همچنین امکانات خاصی از قبیل اولویت دادن به فکس ارسالی، آرشیو ، حذف و ذخیره سازی برای هر فکس بطور مستقل وجود دارد.

نویسنده:  Ajax [ شنبه ژوئن 02, 2012 2:29 pm ]
عنوان پست:  Re: مشاهده پیغام و فکس از طریق ایمیل

فقط یه نکته کوچیک اونم اینکه :
اگر در برنامه خود پیغامگیر هم داشته باشید پیغمهاتون رو هم از طریق ایمیل میتونید دریافت نمایید.
و ناگفته نمونه که امکانی در سامانه تلفن گویای فارسیکام وجود داره که شماره تلفن کسی فکس یا پیغام آن به ایمیلتان ارسال شده قابل نمایش میباشد. :o

صفحه 1 از 1 همه زمان ها بر اساس UTC + 3:30 ساعت تنظیم شده اند
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/